Здати аналіз на гельмінти перед садком

25-06-2019
  1. Які аналізи потрібно здати перед садком?
  2. Скільки дійсні аналізи перед садком?
  3. Підготовка дитини до здачі аналізу на яйцегліст.
  4. Де можна здати аналіз на гельмінти перед садком в Одесі?

Правильно здаємо аналіз на гельмінти перед садком

1. Які аналізи потрібно здати перед садком?

Перед тим як дитина відправляється в дитячий сад, потрібно буде здати аналізи і оформити спеціальну медичну карту для дитячого саду. У ній фіксують всю інформацію про стан здоров'я організму дитини, захворюваннях, алергічних реакціях, профілактичних процедурах, щеплення.

Медична карта говорить про те, що у дитини немає протипоказань відвідувати дитячий дошкільний заклад.

Також знадобиться пройти медкомісію у наступних фахівців: хірурга-ортопеда, лікаря-стоматолога, окуліста, дерматолога, ЛОРа, логопеда і невролога. Також здаються аналізи - загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, аналіз калу на яйця глист і зішкріб на ентеробіоз.

Аналіз на яйця глист у дитини

2. Скільки дійсні аналізи перед садком?

Здані аналізи дійсні 30 днів. Всі довідки надаються в дитячий сад.

Перелік фахівців може варіюватися.

Якщо результати аналізів відповідають нормі, то дитина може відвідувати дитячий садок. Якщо є відхилення від норми, то дитину слід пролікувати і здати повторні аналізи.

Аналіз на яйця глист в Одесі

3. Підготовка дитини до здачі аналізу на яйця глист.

Аналіз калу на яйця гельмінтів та найпростіші

Аналіз проводиться для виявлення гельмінтів, личинок і найпростіших - збудників інфекційних і небезпечних для дитячого колективу захворювань. Матеріал необхідно зібрати в спеціальний контейнер не більше третини обсягу і доставити в лабораторію в той же день. Дослідження калу на яйця гельмінтів та найпростіші в Одесі можна здати в клініці паразитології.

Аналіз на ентеробіоз (яйця гостриків)

При аналізі на ентеробіоз в матеріалі виявляються яйця гостриків. Ентеробіоз - це гельмінтоз, називають хворобою брудних рук, яка характеризується швидким поширенням при безпосередньому контакті. Особливо захворювання небезпечне в дитячому саду, де діти можуть передати ентеробіоз через іграшки, брудні руки, рушники. Для забору аналізу у дитини буде потрібно ватяна паличка, змочена в гліцерині. Забір матеріалу проводиться з періанальної області, де нематода відкладає яйця, вранці, до дефекації і туалету статевих органів. Матеріал помістити в спеціальну пробірку і закрити. Потім доставити його в клінічний центр паразитології в Одесі.

Також у нас можна здати аналіз на токсокароз, аскаридоз, лямблії та ін.

4. Де можна здати аналіз на гельмінти перед садком в Одесі?

Здати тест, зібрати мазок або зробити аналіз на глистів в Одесі можна в клініці паразитології. Ми проводить сучасну діагностику захворювань різних видів гельмінтів, найпростіших.

У разі позитивної відповіді наші лікарі призначають відповідне лікування.

Навіть якщо ви помітили перші симптоми глистів у дитини, то у нас можна перевіритися і, в разі підтвердження наявності гельмінтів, отримати відповідне лікування препаратами. Консультація у спеціаліста краще, ніж проводити експерименти над дитиною за допомогою народних методів.

З'явилися сумніви? Дзвоніть прямо зараз!