СИМПТОМИ І ЛІКУВАННЯ АСКАРИДОЗУ

23-11-2017

ЛАБОРАТОРНА ДІАГНОСТИКА І АДЕКВАТНЕ ЛІКУВАННЯ АСКАРИДОЗУ

Правильна діагностика і ефективне лікування аскаридозу в Одесі

Мікроскопічна ідентифікація яєць в калі є найбільш поширеним методом діагностики аскаридозу в організмі людини. Основна рекомендована процедура проведення обстеження при легкій формі наступна:

  • Збір зразка аналізів;
  • Поміститися в 10% формаліні;
  • Концентрат з використанням формалін-етилацетату призводить до виникнення осаду;
  • Ретельне вивчіть отриманої гущі.

Для виявлення середньої або важкої форми захворювання можна використовувати різні методи, такі як Kato-Katz. При цьому, личинки можуть бути виявлені в мокроті або шлунковому аспіраті під час фази міграції легеневої артерії. Потім проводять дослідження фіксованих формаліном організмів для морфології. Дорослі черви можуть «виходити» не тільки через випорожнення. Іноді через ротову порожнину або ніс. Видно по їх макроскопічними характеристиками.

Пройти всі необхідні дослідження, діагностику та отримати ефективне правильне лікування Ви можете в Клініці паразитології та сімейної медицини в Одесі.

ГОЛОВНІ ПРИЧИНИ ЗАХВОРЮВАННЯ НА ASCARIS LUMBRICOIDES

Правильна діагностика і ефективне лікування аскаридозу в Одесі

Сама поширене людське гельмінтовое захворювання. Інфекція має поширення по всьому світу. Найбільша популяризація цих паразитів знаходиться в тропічних і субтропічних регіонах. Крім того, страждають на це захворювання країни з низьким рівнем санітарії. Україна не є винятком.

Ascaris lumbricoides - найбільша нематода - круглий хробак. Основна мета для паразитування - кишечник людини. Дорослі самки досягають розмірів від 20 до 35 см, дорослі самці - від 15 до 30 см.

Запліднені і незапліднені яйця Ascaris lumbricoides проходять в стільці інфікованого господаря. Запліднені мають округлу форму і товсту зовнішню оболонку, жовтуватим забарвленням. У деяких випадках зовнішній шар відсутній. Довжина яєць від 45 до 75 мкм. Незапліднені витягнутої і більше, ніж запліднені. Їх довжина до 90 мкм, покриті тонким і нерівномірним шаром з великими виступами або без них.

Дорослі Ascaris lumbricoides є великими круглими хробаками. Самки мають довжину 20-35 см з випрямленою «хвостом», самці менше на 15-31 см, мають вигнутий хвіст. Обидва види «оснащені» трьома «губами» на передньому кінці тіла.

КЛІНІЧНА КАРТИНА ПРИ ЗАХВОРЮВАННІ НА АСКОРИДОЗ

Правильна діагностика і ефективне лікування аскаридозу в Одесі

Паразити можуть уповільнювати свій приріст, тому наявність у дорослих черв'яків-паразитів зазвичай не особливо проявляється виявленими гострими симптомами. При цьому, чимале зміст гельмінтів може викликати біль в животі і непрохідність кишечника. Мігруючи, паразити-гельмінти можуть викликати симптоматичну закупорку жовчного каналу або відбувається оральное виведення. Під час легкої фази міграції личинок можуть проявлятися легеневі захворювання - кашель, задишка, кровохаркання, еозинофільний пневмоніт - синдром Леффлера.