НАНОФІТЕОЗ

23-11-2017

ТОЧНА ДІАГНОСТИКА І ПРАВИЛЬНЕ ЛІКУВАННЯ НАНОФІТЕОЗА

Правильна діагностика і ефективне лікування нанофиетоза в Одесі

Нанофіетоз можна діагностувати за допомогою методу гельмінтоовоскопії. В результаті здійснюється дослідження калу пацієнта на наявність яєць трематод. Для цього багато лікарів паразитологи використовують метод збагачення або флотації. Він полягає в розмішуванні фекалій в розчині, насиченому спеціальними солями. В результаті яйця нанофіетусов, які дуже відрізняються чималим питомою вагою, осідають. Перевірений діагностичний метод дозволяє правильно відрізнити яйця Nanophyetus від яєць інших гельмінтів і лентеця, які можуть зовні бути схожим на них.

Клініка паразитології та сімейної медицини в Одесі надасть Вам можливість здати аналізи на різних паразитів, в тому числі нанофиетоза. Професійні лікарі паразитологи проводять точну діагностику, дослідження і надають абсолютне лікування кожного пацієнта.

ЩО ТАКЕ НАНОФІТЕОЗА І ЙОГО ЗОВНІШНІ ОЗНАКИ

Правильна діагностика і ефективне лікування нанофиетоза в Одесі

Нанофиетоза настає в результаті зараження трематода Nanophyetus schikhobalowi - плоский черв'як. Вони є підвидом, одним з представників гельмінта Nanophyetus salmincola.

Nanophyetus має крихітну незвичайну грушоподібної форми. Розміри його тіла довжина - 1,5 мм, ширина - 0,8 мм. Міцна жовтуватого кольору оболонка тіла повністю оповита мікроскопічними шипами. Також вони мають ротову і черевну присоски.

Нанофиетоза можна заразиться в Північній Америці, Китаї, Монголії, Північної Кореї. Крім того, о. Сахалін в Росії є осередком гельминтоза Nanophyetus schikhobalowi.

ЯК ПРОТІКАЄ єЗАХВОРЮВАННЯ НА НАНОФІТЕОЗА

Назва нанофиетоза багато жителів планети можуть не почути жодного разу в житті. Хоча туристи або жителі країн Східної Азії, які в своєму харчовому раціоні вживають рибу або рибні страви можу з легкістю «поселити» всередині себе хробака нанофіетуса.

Люди заражаються нанофіетусамі при поїданні неякісно посмаженої, вареної риби. Також були відзначені випадку при зараженні нанофиетоза через погано відмиті руки після оброблення риби. Метацеркарии потрапляли потім в ротову порожнину людини.

При легкій формі зараження хвороба протікає практично безсимптомно. Більш важкі посилені інвазії викликають набагато гострі симптоми. В наслідок чого, необхідно екстрене негайне медикаментозне лікування зараженого пацієнта.