Гельмінтоз. Ознаки глистів

25-06-2019

Сучасна наука і медицина регулярно дивує нас своїми відкриттями і досягненнями. Багато хвороб та епідемії остаточно переможені і забуті. Однак проблеми гельмінтозу у людини є актуальними як ніколи. За статистикою, кожен другий житель планети (дорослі і діти, чоловіки і жінки) заражені яким-небудь видом глистів. Гельмінти активно розмножуються в навколишньому середовищі, пристосовуються і мутують. Яйця паразитів здатні місяцями зберігатися в грунті і воді, переноситися по повітрю, воді, землі. Переносниками глистів можуть бути люди, дикі і домашні тварини, птахи і комахи. Фахівці-паразитологи регулярно фіксують нові види паразитів.

Розгорнутий аналіз крові на кишкових паразитів

Які зовнішні симптоми наявності паразитів в організмі людини

  • Біль в животі, в районі пупка, свербіж шкіри в паху символізують про наявність гостриків (ентеробіоз). Яйця гостриків потрапляють в кишечник і вражають його. Зараження цим видом гельмінтів можна діагностувати, здавши зішкріб на яйцегліст.
  • Алергічні реакції по всьому тілу, нудота, поганий апетит, блідість на обличчі, біль у боці і в животі, кашель - типові ознаки аскарид. Поява аскарид в організмі людини можна перевірити, зробивши тест крові на антитіла.
  • Всім власникам і любителям домашніх тварин (кішок і собак) обов'язково слід регулярно проходити дослідження на токсокар. Для цього здають аналіз калу. Для більшої ефективності, бажано здати аналіз повторно. Симптоми зараження токсокарозом можуть бути наступні - шкірні висипання, висока температура, порушення роботи шлунково-кишкового тракту, напади кашлю (якщо цисти виявилися в дихальних шляхах).
  • Болі в районі печінки і жовчного міхура, блідість, жовтяничний колір шкіри, порушення роботи кишечника - можуть сигналізувати про зараження лямбліоз. Лямбліоз нерідко протікає безсимптомно, людина може бути переносником цист. Виявити їх наявність можна за допомогою аналізу крові на антитіла.

Діагностика і лікування гельмінтозу в Одесі

Лікарі-паразитологи рекомендують проходити діагностику на кишкових паразитів раз на рік, а дітям два рази на рік, незалежно від місця і способу життя. Це дозволить вам не запустити процес зараження до активної і хронічної форми і вчасно прийняти необхідне лікування. Пройти обстеження на кишкових паразитів можна в Клініці паразитології в Одесі. Ви отримаєте консультацію досвідчених фахівців, а також для вас буде розроблено комплексне лікування та заходи профілактики. Для того, щоб позбутися від паразитів, недостатньо приймати одні таблетки. Лікування повинно бути комплексним і індивідуальним.