Пройти обстеження і здати аналізи на паразитів в Одесі

25-06-2019

Діагностика і лікування гельмінтозу призначається залежно від наявності конкретного збудника і симптомів, що з'являються у людини. У цій статті перераховані основні види обстежень кишкових паразитів, які найчастіше виявляють проблеми дорослих і дітей.

  1. Аналіз на ентеробіоз
  2. Аналіз на аскаридоз
  3. Аналіз на лямбліоз
  4. Аналіз на опісторхоз
  5. Аналіз на трихінельоз

Здати аналізи на кишкових паразитів в Одесі

Аналіз на ентеробіоз

Ентеробіоз - лідер серед кишкових паразитів. Збудником є ​​гострики - невеликі білі черв'яки. Найефективніший спосіб перевіритися на наявність ентеробіозу - здати зішкріб. Процедуру проводять з ранку, тому що вночі статевозрілі гострики відкладають яйця на поверхні шкіри ануса.

Аналіз на аскаридоз

Черви-аскариди можуть досягати 30-40 см. Поширюючись, вони вражають печінку, дихальні шляхи, жовчний міхур. Якщо не проводити лікування проти аскарид, то інфікована людина може померти. Найточніший спосіб визначити цей вид глистів - здати аналіз крові на антитіла. Здавати аналіз бажано натщесерце.

Діагностика кишкових паразитів в Центрі паразитології

Аналіз на лямбліоз

Лямблії паразитують в тонкій кишці, іноді в жовчному міхурі. Найчастіше інвазія походить від недостатньої гігієни або присутності поруч хворих кішок, собак, щурів. Хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту, алергія, відставання в розвитку у дитини, поганий загальний аналіз крові - це все сигнали для того, щоб зробити комплексний тест:

  • жовч - розгорнуте дослідження,
  • кал - виявлення наявності антигену лямблій в організмі,
  • сироватка крові - аналіз на антитіла до лямблій.

Розшифровка аналізів буде точніше, якщо проводити обстеження 2-3 рази.

Аналіз на опісторхоз

Плоскі черви потрапляють в організм людини із зараженою водою і їжею (рибою особливо цінних екзотичних сортів). Паразити розвиваються в жовчних шляхах, підшлунковій залозі, печінці. Хворий відчуває біль в животі і боці, спостерігаються алергічні реакції, підвищується температура. Аналіз крові на специфічні антитіла допоможе більш точно визначити зараження цистами описторхоза. Щоб результат аналізу відбивав достовірну картину, його краще брати на 6-8 тижні після інфікування.

Консультація лікаря-паразитолога

Аналіз на трихінельоз

Трихінели - це глисти, які містяться в м'ясі і салі. Яйця трихінели стійкі до термічної обробки, копчення, соління. Ці гельмінти можуть вразити будь-яку ділянку тіла і поступово руйнувати його. Для ефективного визначення зараження потрібно здати аналіз крові на антитіла не менше двох разів.

Повне обстеження на всі види кишкових паразитів можна пройти в Клініці паразитології в Одесі. Крім того, досвідчений лікар-паразитолог призначить індивідуальне лікування та заходи профілактики проти паразитів. Компетентність, гідний рівень обслуговування, помірна вартість.