СИМПТОМИ І ЛІКУВАННЯ ТРИХОЦЕФАЛЬОЗІ

04-12-2017

ЛАБОРАТОРНА ДІАГНОСТИКА І ПОДАЛЬШИЙ ЛІКУВАННЯ трихоцефальозі

Правильна діагностика і ефективне лікування трихоцефальозу в Одесі

Мікроскопічна упізнання яєць «власоглава» в фекаліях свідчить про зараження пацієнта. Адже виявити яйця при легкій формі зараження важко. Тому лікарі паразитологи рекомендують процедуру концентрації. Оскільки тяжкість симптомів залежить від кількісної оцінки паразитів. Наприклад, за допомогою методу Kato-Katz це може виявитися найбільш ефективно.

Обстеження слизової оболонки прямої кишки за допомогою Проктоскопи або безпосередньо пролапсов, може іноді демонструвати дорослих черв'яків-гельмінтів.

ЯКИЙ ВИД У ПАРАЗИТІВ TRICHURIS

Правильна діагностика і ефективне лікування трихоцефальозу в Одесі

Нематода Trichuris trichiura - круглий хробак, також званий людським власоглавом.

Третій найбільш поширений круглий хробак, що живуть і людей. У всьому світі з більш частими інфекціями в районах з тропічної погодою і поганими санітарними практиками, а також серед дітей. За оцінками, в усьому світі інфіковано 800 мільйонів чоловік.

Розмір яєць Trichuris trichiura становить 50-55 мікрометрів на 20-25 мікрометрів. Вони мають бочкообразную форму, товстостінні, з парою полюсообразних «пробок» на кожному кінці. Яйця не запліднені при виході в випорожнення.

Дорослі самці Trichuris trichiura мають довжину 30-45 мм, зі спіральним заднім кінцем. Самки - 35-50 мм з прямим кінцем. Обидві статі мають довгий, схожий на хлист передній кінець. Вони мешкають в товстій кишці, сліпій кишці і апендиксі господаря.

КЛІНІЧНИЙ НАПРЯМОК ЗАХВОРЮВАННЯ TRICHURIS

Найчастіше перебіг захворювання проходить безсимптомно. Більш важкі випадки, особливо у маленьких дітей, можуть викликати проблеми з шлунково-кишковим трактом - біль в животі, діарея, пролапс прямої кишки і при найбільш запущених формах, можливо, уповільнення росту.