Аналіз на кліщів інфекції в Одесі

Найменування Матеріал для дослідження Строки аналізів
1 TBEN, Borrelia burgdorferi, Anaplasma phagocytophillum, Ehrlichia chaffeensis/ Ehrlichia muris, якісне визначення методом ПЛР (Збудники кліщового енцефаліту, бореліоз (хвороба Лайма), анаплазмоза, ерліхіоза) кліщ 10-14 днів
2 борелії ( Borrelia burgdorferiб sensu lato: Borrelia burgdorferiб sensu stricto, Borrelia afzelii, Borrelia garinii) якісне визначення методом ПЛР (визначення всіх можливих збудників бореліозу) кліщ 10-14 днів
3 Lorem ipsum кліщ 10-14 днів

Кліщові інфекції можна визначати в крові укушенної людини або в самому кліщі, в залежності від обраного методу аналізу.

Класичний метод аналізу – аналіз крові на антитіла до збудника. Цей тест можна проводити тільки в крові пацієнта. Слід пам'ятати, що після зараження антитіла в крові досягають потрібного титру тільки через кілька днів. Тому кров для визначення імуноглобулінів класу М здають не раніше ніж через 2 тижні після укусу. Час здачі крові не залежить від прийому їжі.

Методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) можна виявити ДНК збудника хвороби. Цей метод підходить і для крові, і для кліща. Для кліща - це єдиний можливий метод аналізу.

Клініка паразитології в Одесі проводить забір матеріалу (кліщ), його заморозку, і передає для дослідження в лабораторію «Dіagen».

 

Більш детально дізнатися про кліщових інфекціях, їх носіїв та поширеність на території України, про правила забору матеріалу для аналізу можна, перейшовши за посиланням.