Професійні консультації досвідченого лікаря паразитолога

Всередині нашого організму відбувається величезна кількість процесів. При правильному функціонуванні, взаємодії між собою вони дають можливість людині відчувати себе здоровою. У разі появи в людському тілі "сторонніх" у вигляді паразитів в даних процесах починають відбуватися різні збої.

Будь-який живий організм потребує комфортного середовища проживання і їжі. Для паразитів "будинком" і "їжею" є інший живий організм, зокрема, організм людини.

Тобто, життя і розвиток паразита неможливі поза іншого організму. Механізми попадання паразитів в інший організм (організм "господаря", є основною гарантією існування виду і є важливим всій еволюційним фактором для всіх видів паразитів. Паразитарна інвазія в організм відбувається різними шляхами, наприклад:

  • При грі дітей в пісочниці (можливі контакти з фекаліями тварин);
  • При догляді за домашніми або сільськогосподарськими тваринами;
  • При вживанні в їжу термічно недостатньо обробленого м'яса і риби;
  • При вживанні сирих фруктів і овочів (деякі фрукти і овочі практично неможливо якісно відмити);
  • При контакті з уже зараженими людьми (при деяких паразитозах)

Для отримання докладної інформації, в разі виникнення підозр на зараження гельмінтами, необхідно звернутися за консультацією до досвідченого, кваліфікованого лікаря паразитолога.

Клініка паразитології та сімейної медицини в Одесі надає наступні професійні послуги:

  • Обстеження на наявність паразитів;
  • Консультації висококваліфікованого паразитолога;

Лікар паразитолог вищої категорії здатний визначити наявність і ступінь тяжкості захворювання.

На кваліфікованому рівні проводиться діагностика кишкових паразитозів з фотофіксацією результату (при виявленні паразитів). Паразитолог проводить повноцінні консультації, в ході яких, призначає індивідуальний медикаментозний спосіб лікування паразитозівНа кваліфікованому рівні проводиться діагностика кишкових паразитозів з фотофіксацією результату (при виявленні паразитів). Паразитолог проводить повноцінні консультації, в ході яких, призначає індивідуальний медикаментозний спосіб лікування паразитозів.

Існує думка, що регулярна (2-4 рази на рік) медикаментозна профілактика гельмінтозів ефективна і безпечна. Ефективність її сумнівна, а безпека - міф (побічні і токсичні ефекти від прийому лікарських препаратів докладно описані в інструкції до кожного).