Зіскрібок на ентеробіоз в «Клініці паразитології» в Одесі

Кожна друга людина на Землі страждає паразитарними захворюваннями. Звичайно, Одеса знаходиться не в Африці і не в Південно-Східній Азії, де рівень захворюваності може перевищувати 100% (в однієї людини паразитують кілька видів паразитів одночасно). Найбільш поширеними паразитами людини (особливо в дитячому віці) в нашому регіоні є гострики (лат. Enterobius vermicularis), що викликають ентеробіоз. Таке «паразитарне вторгнення» може порушити процес травлення, а також погіршити загальний стан людини.

При перших же симптомах наявності гельмінтів (свербіж в області заднього проходу, порушення сну, зниження апетиту і т.д.) слід звернутися до лікаря-паразитолога або терапевта. Зазвичай доктор направляє пацієнта на аналіз - зішкріб на ентеробіоз. Якщо результат діагностики на ентеробіоз у дорослого або дитини позитивний, лікар призначає відповідне лікування. У «Клініці паразитології» в Одесі можна зробити зішкріб на ентеробіоз і при необхідності отримати відповідне, якісне лікування.

Багато людей не знають, як зробити зішкріб на ентеробіоз. Для того, щоб аналіз був виконаний правильно, потрібно дотримуватися простих правил:

  • Виробляти зішкріб необхідно відразу після нічного сну до здійснення будь-яких гігієнічних процедур;
  • За 24 години до процедури краще не приймати проносні засоби.

Скло з липкою стрічкою підготовлене для проведення процедури, можна отримати в Нашій Клініці безкоштовно.

Зішкріб береться з шкіри періанальної області (навколо заднього проходу).

Покрокова інструкція

1
Взяти липку стрічку за вільні краї і акуратно відклеїти її від предметного скла
2
Розсунути сідниці і обережно наклеїти липку стрічку до шкіри періанальної області
3
Відклеїти стрічку (утримуючи за краї) від шкіри і знову приклеїти до предметного скла
4
Скло з наклеєною липкою стрічкою доставити в Клініку

При проведенні вищевказаної процедури бажано торкайтесь центральній частині липкої стрічки і потрапляння будь-яких сторонніх часток на предметне скло або центральну частину липкої стрічки.

Якщо були знайдені яйця гостриків, слід звернутися до лікаря для призначення лікування. Діагностика в «Клініці паразитології», проводиться з ипользованием сучасного обладнання та з обовязковим фотофіксацією (при наявності яєць гостриків в соскобе), і дозволяє, при необхідності, отримати результат протягом одного робочого дня.

Якщо результат тесту негативний, тобто яйця гостриків не встановлені, процедуру обстеження на ентеробіоз рекомендується ще два рази з інтервалом 3-5 днів.