Здоров'я - важлива невід'ємна частина для всієї родини

Здоров'я для людини, особливо дитини, є найбільш важливою складовою для повноцінного розвитку, становлення і функціонування організму. Сучасний світ сповнений різних факторів, які створюють негативний вплив на людське здоров'я. Наприклад, поява мобільних телефонів і інших гаджетів, створила також додаткові ризики для здоров'я.

Звичайно ж медицина не стоїть на місці, а рухається по шляху максимально швидкого і ефективного виявлення недуг, способів їх надійної профілактики і лікування. На сьогоднішній день досить гостро стоїть питання про своєчасне виявлення паразитів, що "проживають" в організмі людини. Тому, паразитологія, як галузь медицини, вимагає більш ефективних технологічних розробок у своїй сфері для підвищення якості діагностики та лікування.

ЯКІ МЕТОДИ МОЖНА ЗАСТОСУВАТИ ДЛЯ ОЦІНКИ СТАНУ ЗДОРОВ'Я

Звичайно, здоров'я може поліпшуватися і самостійно, якщо ви ведете здоровий спосіб життя (регулярно і якісно харчуєтеся, встигаєте займатися спортом, висипатися, не поспішайте, не використовуєте гаджети більше 3 годин на добу, не хвилюєтеся і т.п.). Для сучасної людини, все ж, профілактика, своєчасне виявлення і лікування хвороб - основа для підвищення якості життя при максимальній її тривалості.

В першу чергу, необхідно визначити, що викликає недуги в Вашій родині. Однією з можливих причин може бути наявність паразитарних інвазій, яка може відображатися на самопочутті всієї родини.

Клініка паразитології та сімейної медицини професійно здійснює такі дослідження, які допомагають швидко виявляти кишкових паразитів:

  1. Дослідження калу на наявність цист найпростіших і яєць гельмінтів системою Parasep;
  2. Діагностика ентеробіозу методом зіскрібка за допомогою липкої стрічки;

Лікар паразитолог, маючи досвід і відповідні знання, поетапно розпише лікування для якнайшвидшого позбавлення від небажаних "гостей" вашого організму.